درباره ما

موسسه پترو آموزش یارا با هدف ارائه خدمات آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه­های بالادستی، میان­دستی و پایین­دستی نفت و گاز و پتروشیمی، برگزاری دورههای تخصصی و عمومی در حوزههای نفت، گاز و پتروشیمی، بازرگانی، مدیریت پروژه، مدیریت، کسب و کار، مالی و بانکی، فناوری اطلاعات و IT، و کسب و کارهای اینترنتی و همچنین برگزاری دورههای آموزشی کاربردی و اجرائی (تئوری و کارگاهی) و دوره­های آموزشی فنی و حرفه­ای در سال 1392 تشکیل شد. بخش آموزشی به منظور ارزش آفرینی و تقویت نیروی انسانی با بهره­گیری از اساتید متخصص و مجرب دانشگاهی و فعال در صنایع مختلف مرتبط با حوزه­های آموزشی مذکور و همچنین با الگو گرفتن از روش­های نوین آموزشی، اقدام به برگزاری دوره­های مورد نیاز صنعت و تجارت نموده تا گامی نو و مؤثر در جهت ارتقاء سطح دانش کاربردی نیروی انسانی این حوزه برداشته شود.

بخش تحقیقاتی و پژوهشی پترو آموزش یارا بر حسب نیاز سازمان­ها و با دریافت سفارش میتواند مطالعات مختلفی در زمینههای مختلف اعم از انرژی، IT، فناوری­های نوین، کسب و کار و غیره انجام داده و نتایج منحصر به فردی ارائه دهد. این مجموعه افتخار دارد دوره‌های آموزشی با سطح بالا و همگام با استانداردهای بینالمللی و به روزترین متدها را در ایران ارائه نماید. گستره دوره‌های آموزشی این شرکت موجب شده تا به تمام نیازهای آموزشی افراد علاقمند به صنایع مختلف در سطوح بالادستی – میاندستی – پاییندستی پاسخ داده شود. در کنار برگزاری دورههای آموزشی این مجموعه اقدام به برگزاری سمینارها، همایشها، ورکشاپها، نشستهای تخصصی، برگزاری دورههای آموزشی آنلاین(LMS) با توجه به نیاز بازار مینماید.

در این راستا موسسه پترو آموزش یارا زیر مجموعه گروه بین‌المللی YES Group آماده همکاری به منظور هم افزائی و ارتقاء هرچه بیشتر سطح کیفی و کمیت دورههای آموزشی و همچنین بخش­های تحقیقاتی و پژوهشی میباشد. این موسسه به منظور بهرهگیری و ارزشمند بودن دورههای آموزشی خود اقدام به ارائه مدارک معتبر داخلی و بینالمللی اعم از فنی و حرفه­ای، آموزش عالی وزارت علوم، دانشگاه­های معتبر داخلی و همچنین مدارک بین­المللی معتبر و قابل ترجمه از کشورهای مختلف نموده است.

پیام مدیر عامل

در نظام بین‌­المللی نوین تقسیم کار، آموزش نقش محوری را در تقسیم کار جهان داراست و طراحی نظام آموزشی مناسب با استفاده از تولیدات با فناوری بالا و دانش­بنیان از پیش شرط­های پیشرفت همه جانبه­ی پایدار و مسیر توسعه یافتگی در کشورهای جهان اول است.

رویکرد موسسه پترو آموزش یارا، رویکردی مبنی بر آموزش حرفه­ای در حوزه تئوری و عملی می­باشد که ارتقاء و بهره­وری نیروی انسانی از نتایج میانی آن بوده که در کنار ارتقاء فرهنگی-اجتماعی، با تولید سینرژی به خلق پاسخ به نیازهای کنونی جامعه بیانجامد. از اینرو بر آن شدیم با فراهم­‌سازی بستر آموزشی-مهارتی در قالب دپارتمان­‌های تخصصی با چشم‌­انداز توسعه ایرانی آباد به این مهم شتاب دهیم.

و اکنون به پشتوانه اعتماتان، با افتخار ایمان داریم که گامدر مسیر درستی نهاده­‌ایم.

 

با تقدیم احترام
سعید محمدی
مدیرعامل و عضو هیات مدیره